Tworzenie stron www

Jako że #zdolnybrodacz tako tworzę co tylko mogę i co mój nad wyraz rozwinięty mózg pozwala wchłonąć z otoczenia by oddać w bardziej skleconym całokształcie.

Odkąd pamiętam miałem dryg do wszystkiego, nie zawsze mi się chciało / co niestety pozostało do dziś / ale jak się mocno zaprę to nie ma mocnych. I tak własnie idąc do przodu, szkoląc się samemu wg mojego uznania piszę, tworzę i składam w całość większe lub mniejsze serwisy #www. Jako że od już kilkunastu lat wtłaczam w swą głowę istotne szczegóły dotyczące pozycjonowania i analizy stron pod kątem unikalnej treści, daję radę w krótkim czasie wybić serwis na pierwszą stronę w wyszukiwarce hehe bogu #google

zapraszam do zapoznania się z kilkoma z nich

  • www.wynajemreklamy.pl – serwis poświęcony wynajmowi dmuchanej reklamie typu #BalonyReklamowe #BramyStartowe #EkranyReklamowe
  • www.miastaimprez.pl – na której aktualnie stoi serwis informacyjny fantastycznego, nowo wybudowanego domku rekreacyjnego w Witowie niedaleko Zakopanego / miałem przyjemność spędzić w nim kilka dni przed sylwestrem i kilka po. Polecam bez dwóch zdań. Pani Iwonka jest miłą, przyjazną i opiekuńczą osobą. co tu duzo pisać, wejdzcie i sami sprawdzcie. Oczywiście zdjęcia są moją twórczością i własnością.
  • www.saw-cars.pl – Serwis, strona ze zdjeciami również mojego autorstwa. Właściciel firmy zajmuje się przede wszystkim serwisem felg stalowych oraz aluminiowych jak również piaskowaniem i nanoszeniem powłoki lakierniczej na każdą metalową lub aluminiową powierzchnię. Z nowych doniesień wiem ze ten nowy sezon zapoczątkują technologią jakiej nie ma jeszcze w Częstochowie a którą będę dumnie woził na felgach mojego auta 😉 Tak czy inaczej zapraszam do zapoznania się ze szkicem strony jaką opisuję.
  • www.balony-reklama-event.pl – kolejna jedna z najstarszych stron jakie przyszło mi napisać w starym i poczciwym #HTML /Produkcja i sprzedaż Balonów Reklamowych, Bram Startowych, Ekranów Projekcyjnych, Chwieji. Stara i dobrze pozycjonowana produkcja.
  • www.dmuchanelezaki.pl – nowość na naszym rynku, mam nadzieję że przyjmie się i producent dochrapie się milionów i paroma podzieli się ze mną 🙂 – było by miło.
  • www.fajniezenamwyszlo.pl – Tu jeszcze nic nie ma ale bedzie duuuzy serwis polecający ciekawe i godne polecenia miejsca nie tylko w moim rodzimym mieście jakim jest #Częstochowa ale i w całej polsce.

Mam wiele ciekawych domen internetowych, zainteresowanych współpracą, postawieniem dorodnego i dobrze zarabiającego serwisu Zapraszam do kontaktu.

www.strap4watch.com – handmade strap for watch – ręcznie robione, skórzane paski do zegarków + sklep

www.4beard.pl – wszystko dla brodaczy wraz ze sklepem

www.4beardman.com – all for beardman + shop

www.4beardman.pl – wszystko dla brodaczy i ich bród ze sklepem

www.ekranyfilmowe.pl – jak sama nazwa wskazuje

www.wynajemdmuchancow.pl – może siąść serwis firmy wynajmującej produkty dmuchane

www.miastaimprez.pl – Wszelkie imprezy odbywające się w miastach polski. Mniejsze i większe koncerty, imprezy masowe wszelkiego rodzaju, promocja miast i wiele wiele innych.

Zapraszam do współpracy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.