Nie widać jej a jednak oddziałuje na wszystko – jedna siła fizyczna

Jak to jest że trzyma wszystko w przysłowiowej „kupie”, nie pozwala by się rozpadło mając do tego ogromny dystans zrozumienia.

Jeżeli pozwolimy sobie na odskocznie umysłową która więzi nas na widocznej „płaskiej ziemi” i uzmysłowimy sobie że krążymy na „kulce” o średnicy około 12,700km i zasuwamy na niej z predkością około 30km/s! to biorąc pod uwagę ograniczenie prędkości na ziemi w miejscach zabudowanych do 50km/h to  jest to niebotyczna prędkość po orbicie wokół naszego ukochanego i dającego życie słońca. Prędkość z jaką poruszamy się w kosmosie pozwala nam 24godzinną dobę w której mamy dzień i noc, czas na przyglądanie się pięknu natury oświetlonej promieniami słonecznymi oraz odpoczynek i regenerację w czasie gdy nie dociera do nas swiatło.

Zdajecie sobie sprawę że na tej kulce w ciągu 24godzin przebywamy 2mln 592tyś kilometrów! co daje nam prędkość mniejwięcej 107tyś km/h

I to wszystko przez jeden dzień każdego z 356dni w roku.

Zastanawialiście się kiedykolwiek jaka siła trzyma wszystko w zwartej kompozycji? jak wielka jest siła przyciągania? w końcu ziemia waży 5,97219×1024 kg a więc niewyobrażalnie duzo. Jeżeli zestawimy to z naszą prędkością po orbicie i uzmysłowimy jak duza siła odśrodkowa działa na tę naszą kulkę i jak bardzo silne jest przyciąganie masy naszej poczciwej ziemi względem siły przyciągania naszego słońca które trzyma nas na orbicie eliptycznej  / czyli raz jesteśmy bliżej słońca, innym razem dalej / będziemy mieli pogląd na to jak bardzo wszystko jest poukładane we wszechświecie. Przynajmniej ze strony utrzymania w stabilnym ładzie i porządku.

Zobrazuję wam zjawisko siły odśrodkowej filmem ze znanego serwisu internetowego gdzie oś obrotu jest słońcem a każdy z uczestników jest inną planetą.

Wydawało by się ze proste, wyobraźcie sobie że każda z planet obraca się dodatkowo wokół własnej osi. Szaleństwo!

Skoro tak wiele cyfr określających masę, prędkość oraz zobrazowanie siły odśrodkowej i wszystko w naszym wszechświecie trzyma się w jednej całości to dlaczego nie pokusić się o stwierdzenie ze siła przyciągania działa również na nas, w każdym aspekcie tego słowa.

 

 

Nie zdajemy sobie sprawy z faktu że w całym procesie stwórczym wszechświata bierzemy czynny udział a nasz umysł do tej pory jest nie ogarnięty. W procesie myślowym występuje ogromna siła sprawcza, dużo osób nie ma pojęcia o materializacji. Załóżmy że pragniemy Szczęścia – ja pragnąłem szczęścia i za każdym razem kiedy widziałem na niebie / a uwielbiam się na nie gapić / pierwszą gwiazdkę, we własnym umyśle wypowiadałem jedno życzenie – Chcę być Szczęśliwy. Nie skupiałem się na forsie, samochodzie, fajnych ciuchach bo to jest nieważne, skupiałem się na jednym ogólnym założeniu bycia Szczęśliwym Człowiekiem i wiecie co? Jestem nim, pomimo drogi pod górkę, pomimo nieszczerych i fałszywych ludzi wokoło jestem Szczęśliwy i w ciągu każdego z dni skupiałem się na tym by czynić dobro, dawać dobro, zarażać uśmiechem, by być workiem do którego wrzuca się swoje troski, boleści, cierpienie zamiennie z otrzymaniem wsparcia i tak każdego wyciągam za uszy do góry.

Prawo przyciągania jest na tyle silne na ile potrafimy wizualizować z nadaniem pragnienia, im bardziej pozytywnie wyrażamy się o czymś, tym mocniejszą siłę przyciągania nadajemy.

Załóżmy ze społeczeństwu z góry narzuca się na co dzień: dookoła są wojny, państwa walczą ze sobą, zabijają się, mordują, co rusz mamy ataki terrorystyczne, Polski rząd nie szanuje swoich obywateli wyzyskując ich do cna, Urząd skarbowy, ktoś zachorował, ktoś zmarł, w sporcie się nie wiedzie  itd. itd. więc wrzucają nam pod skorupki same negatywne informacje. Dodatkowo przejmujecie się pierdołami, nie mając wpływu na politykę strasznie bardzo ją przeżywacie, wysuwacie przemyślenia w gronie rodziny i pal sześć jeżeli przemyślenia były by spokojnym wylewem zdań ale często kończy się to awanturą, tym że sąsiad kupił nowe auto znaczy nie nowe ale inne i nie ważne że musi dołożyć do niego 2x jego wartość by była to perełeczka ale jest to powód do zazdrości, przelewacie całodniową złość bo w pracy ktoś was zdenerwował lub sprowadził do parteru a wasze ego nie moze tego przegryźć i przerzucacie całą frustrację na żonę, męża, dzieci czy zwierzęta.

Opamiętajcie się! zacznijcie żyć rodzinnie, wyrozumiale, wyrażajcie się w sposób pozytywny, dobierajcie odpowiednie słowa do zdań. Ile razy pomyśleliście – Szef to ku@#s, żona gruba, mąż niedbaluch, dzieci to zołzy, praca? nienawidzicie swojej pracy a wszechświat i siła przyciągania materializuje dokładnie to o czym myślicie lub mówicie.

Dajcie sobie Miłość, zrozumienie, miejcie dystans do siebie i innych

  • w końcu życie to śmiertelna choroba którą można przejść we wspaniały sposób.

Sekretem jest siła przyciągania, przyciąganie jako prawo fizyki występuje wszędzie, trzyma wszystko i scala by się nie rozpadło, prawu przyciągania podlega każdy i wszystko. Od Ciebie zależy co przyciągniesz, od Ciebie zależy o czym będziesz myslał i na czym skupiał soje pragnienia. Myśląc negatywnie przyciągniesz własnie to o czym myślisz, mysląc pozytywnie przyciągniesz pozytywy.

Niestety samo pragnienie nie wystarczy do otrzymania, sama wizualizacja nie jest drogą do materializacji, jest szereg zachowań i działań umysłu jakie musza towarzyszyć naszej codzienności by siła sprawcza zaczęła działać.

Zapraszam do lektury książki oraz obejrzenia filmu pod tym samym tytułem – Sekret

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.