bombowa koszulka

Bombowa Koszulka Zdolny Brodacz

Broda zwraca uwagę, ale nie jakiś śmieszny zarost którego cała masa dookoła codziennego dnia ale długa broda. Nasze społeczeństwo nie przyzwyczaiło się do zmasowanego ataku facetów z Brodą. Postrzeganie społeczeństwa jest proste – allah agbar – kabooom!
Przecież wg nich, żaden zdrowy na umyśle człeń, nie zapuszcza haszczu na twarzu bez powodu lub robi to ze względu na wejście w życie modę na brodę.

Generalnie Broda to w wielu przypadkach moda na drwala. Moda na dwraloseksualnych facetów nastała bo w wielu przypadkach podobało się to kobietom. Jak by nie patrzeć kobiety lubia męskich, zdecydowanych i konkretnych mężczyzn a takowe odczucie generuje Broda na twarzy.

Jednak nie tylko, w bardzo wielu przypadkach wśród starszego społeczeństwa a napędzane przez media jest przeświadczenie że broda to synonim Al-kaidy, terrorysty z pasem Szahida.

Stąd własnie bardzo często czuję zdegustowany a czasem przerażony wzrok ludzi.

W zwiazku z tym stworzyłem bardzo wymowny wzór koszulki z dwustronnym zadrukiem.

Nie wysadzę się przy was - Brodata koszulka
Przód koszulki nie wysadze się przy was

Było wiele różnych graficznych projektów które stworzyłem, ostatni z nich, wg mnie najlepiej oddaje moje odczucia do tematu sprawy.
Co myślicie na tę grafike? #brodacze chcacy w takiej chodzić zapraszam na PW na instagramie – https://www.instagram.com/zdolnybrodacz.pl/

tył koszulki – festiwal żenady

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.