Balsam do Brody Francesco di Assisi

Balsam do Brody Francesco di Assisi marki Kanclerski

Balsam do Brody Francesco di Assisi marki Kanclerski

Balsam do Brody Francesco di Assisi 30ml

Jakiś czas temu otrzymałem od marki Kanclerski Balsam do brody Francessco Di Assisi

W pierwszym momencie po odkręceniu wieczka ukazuje się dość klarowna struktura balsamu , kolor żółto-pomarańczowy nawiązuje do koloru owocu Mango. Wiodący zapach Mango jest intensywny ale na pewno nie męczący. Pierwsza styczność skóry z balsamem jest przyjemna, masa jest miękka i przyjemnie rozprowadza się w dłoniach. W momencie otrzymania temperatury rozcierania balsamu między dłońmi staje się bardzo łatwy do nałożenia nabrodę. W dłoniach można wyczuć duże nawilżenie oraz odżywienie dlatego też balsam idealnie nadaje się do zabezpieczania oraz odżywiania skóry pokrytej tatuażem ale o tym później. Wracając do konsystencji rozgrzanej w dłoniach masy, im wyższa temperatura tarcia pomiędzy dłońmi tym Balsam do Brody Francesco di Assisi staje się bardziej „płynny”. Nie znaczy to że przelewa się między palcami ale idealnie nadaje się do rozprowadzenia palcami na włosach wewnątrz brody jak i rozprowadzeniu po brodzie celem dokładnego nawilżenia zewnętrznego włosa.

Balsam Kanclerski
Balsam Kanclerski

 

Mój szybki sposób pielęgnacji brody polega na umyciu jej Jasnym mydłem Syjamskim połączonym z piwem nazywanym potocznie przez Cyrulików jako „Marynarz”, po dość dokładnym wysuszeniu zimnym powietrzem suszarki oraz wstępnym ułożeniu wszystkich niesfornych włosów, nabieram palcem niewielką ilość balsamu wcierając go w wewnętrzną część dłoni. Całą masę dość intensywnie rozcieram między dłońmi do momentu uzyskania w miarę płynnej masy którą wstępnie przenoszę na palce. Pamiętajmy również że temperatura tarcia powoduje uwolnienie się kompozycji zapachowej Mango. Jako że moja broda jest długa zaczynam od kilku razowego przeczesania ją palcami tak by cały roztarty balsam został w brodzie. Kolejną partię balsamu rozcieram i nanoszę na widoczną część brody tak by przy okazji nadać jej kształt. Całość przeczesuję drewnianym grzebieniem o szerokich i dość rzadko rozmieszczonymi zębami. Tym samym dodatkowo rozprowadzam balsam po całej długości brody kształtując jej kształt na gotowo.

WAŻNE – Balsam do Brody Francesco di Assisi nie skleja włosów brody, nie powoduje nadmiernego przetłuszczenia na powierzchni i nie pozostawia bazowego koloru masy na włosie.

Balsam Kanclerski
Balsam Kanclerski

Balsam do Brody Francesco di Assisi pozostawia włosy nawilżone, i wyraźnie gładsze, włosy dają się bezproblemowo przeczesywać, nie pętlą się powodując wyrywanie przy przeczesywaniu palcami, grzebieniem czy kartaczem. Włos na brodzie jest odżywiony a cała wyraźnie nabiera połysku i zdrowego wyglądu oraz oryginalnego zapachu który nie przytłacza choć dominuje na brodzie.

Balsam będzie sprzedawany w dwóch opakowaniach pojemności 30ml oraz 60ml

Jak wspomniałem wcześniej balsam idealnie nadaje się do pielęgnacji tatuaży wzmagając intensywność kolorów zawartych w rysunku. Dlatego też po końcowym nałożeniu balsamu na brodę, pozostałość wcieramy w najbliżej położony tatuaż, zabezpieczając go przed nadwrażliwością przed promieniami UV, intensyfikując kolory barwników, pozostawiając skórę nawilżoną.

Już dziś zapraszam do sklepu internetowego www.kanclerskishop.com – start zaplanowany na 18.08.2018 0 godzinie 08:18

Pozdrawiam Was

ZdolnyBrodacz.pl

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.